OXYMAK TEKNOLOJİ

Teknoloji

İnsanların hayatlarını kurtaran ve iyileştiren teknolojiler ve ürünler geliştirmeye kararlıyız. 

Dünyada ilk defa "medikal oksijen sertifikalı" oksijen jeneratörlerini Alman teknolojisi ile üreten ve uygulayan grubumuza ait ürünlerimiz Almanya, Rusya, Peru, Fas, Gabon, Belarus, Irak, İran, Romanya, Sırbistan, Litvanya, Türkiye, Şili, Estonya gibi ülkelerde yıllardır çalışmaktadır.

Grubumuza ait yeni jenerasyon, insan müdahalesine gerek kalmadan çalışan medikal oksijen üretim, denetim ve depolama sistemlerimizin Dünya’ya dağıtımı için hazır olduğunu bildirmekten büyük onur duymaktayız.

Tıbbi cihazlarımız, birçok elektrik, elektronik, polimer ve metallerden oluşur. Cihazlarımızı fabrikamızda üretmenin yanı sıra, bileşenlerini de üretiyoruz. Bunun ötesinde sistemlerimizde kullanılan PSA prosesleri ve basınçlı tanklar şirket içi tesislerimizde üretilmektedir. Basınçlı tankların kalitesini kontrol eden standartlarımız TÜV ve TÜRKAK akredite kuruluşları tarafından belgelendirilmiştir. Sistemlerimiz Teknokratlarımızın kaliteyi onaylaması ile Dünya’ya arz edilir. Bu sayede ürünlerimizin kalitesi konusunda güvence veriyoruz.

Kalitemizi ve kullanım kolaylığındaki konforumuzu yeni üretim teknolojileri ile güncelleyerek kaliteyi sürekli iyileştiriyoruz.

Sistemlerimiz insan müdahalesine gerek duymadan full otomatik olarak istediğiniz yoğunlukta (%90-99) oksijen üretir, denetler, depolar. Bu sayede insan kaynaklı tüm hataları minimize eder. 

COMPART ve OXYMAK markalarının üreticisi olan firmamız tüm olasılıklarda insan sağlığı için en iyiyi sunacak vizyona sahiptir.


Saygılarımızla.

OXYMAK A.Ş.